64Kişi Sohbet Ediyor

Sesli Chat Sitesine Nasıl Girilir?

   Farklı sohbet ortamlarında sohbet etmek isteyen insanlar için kurulan sesli sohbet sitesi her şeyden önce seviyeli ve kişilere saygı duyulan bir ortamdır. Site içerisinde insanların birbirine karşı saygı çerçevesinde yaklaşmasına özen gösteren site yönetimi ve görevlileri her konuda titizlik gösteriyor. Seslichat ortamı olarak hizmet verilen sitede hem görüntülü olarak hem de sesli olarak sohbet edebilirsiniz. Tüm sohbet kategorileri için siteye herhangi bir üyelik işlemi gerçekleştirmenize gerek yok. Aksine siteye misafir kullanıcı olarak da girseniz sitenin tüm hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Zamanı daha iyi geçirmek isteyen insanların sıkça uğradığı siteye girerken öncelikle kendinize bir isim ya da rumuz bulmanız gerekiyor. 

Sesli Chat Sitesinde Rumuz Seçimi

            Rumuz seçerken mutlaka gerçek isminiz olması gerekmiyor. Rumuz seçiminiz sizi tanıtacak ve insanların dikkatini size yöneltecek şekilde olmalıdır. Siteye girerken misafir ya da üye girişi kısmına bu rumuzu yazıp alt kısımdan da kadın ya da erkek kısmını işaretlemeniz gerekiyor. Böylece insanlar size hitap ederken daha düzgün hitap kelimeleri kullanabilirler.

Sohbet Sitesine Üyelik Açma

            Site içerisinde zaman geçirmek sizi zamanla o sitenin aranan kişilerinden biri yapabilir. Zamanla sitenin üyesi olmak istediğinizde sitenin üye ol kısmına girerek buradaki üyelik formunu doldurabilirsiniz. Site yönetimi gerçek bilgi istemeyeceği için sizler de dilediğiniz şekilde bir üyelik gerçekleştirebilirsiniz. Ancak şifrenizin aktif olması için site yönetiminin üyelik işleminizi onaylaması gerekiyor.

Yazar : 1
08 Ağu Çar 09:27
442 Görüntüleme

Etiketler:


Gönder

Popüler Yorumlar

seslichat
seslisohbet
seslisiteler